????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Polikliniğimizi devrediyoruz.

Resim yok

Polikliniğimizi devrediyoruz.

3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 22/05/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

2010’dan beri faaliyet gösteren eski ruhsatlı oturmuş hastası olan polikliniğimizi devrediyoruz.Kliniğimiz cadde üzerinde düz girişli ve 2 katlıdır.İçerisindeki 3 Dental ünit, panoramik röntgen , fosfor plaklı digital periapikal röntgen , fizyodispanser , Vdw Gold endomotor,restoratif ve cerrahi sarf malzemeleri ve kullanılmamış implantlar ile devir sonrası hasta almaya uygundur.İlgilenen meslektaşlarımız iletişime geçebilirler
3 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 22/05/2024 , İlan tarihi: 22/05/2024 ,
İlan numarası: 268602
İlan veren adı: Yenihayat ağız ve diş sağlığı polikliniği
İletişim:(tel.veya mail): 05422492495

Bu satıcının diğer ilanları

Favori ilanlar

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Polikliniğimizi devrediyoruz. tarafından Fazıl KARAISLI