????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Devren Satılık ADSP

Poliklinik ve Hastane İlanları
2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 28/05/2024
Resim yok

Devren Satılık ADSP

Poliklinik ve Hastane İlanları
2 hafta önce yayınlandı
İlan tarihi: 28/05/2024
Favorilere Kaydet

Açıklama

Antalya Muratpaşada bulunan, yeni yönetmeliğe göre ruhsatlandırma problemi olmayan polikliniğimiz devren satılıktır. 6 ünit alt yapısı hazır olup, istenirse 10-12 ünite kadar ünit sayısı arttırılabilir. Dükkan kiralık olup, kira bedeli mal sahibi ile konuşulacaktır. Kendine ait 5 araçlık kapalı otoparkı ve 6 araçlık açık otoparkı mevcuttur. Hali hazırda sağlık turizmi yapan klinikler veya acentalar için tadilat ve ruhsatlandırma ile zaman kaybı yaşamadan lüks bir kliniğe sahip olunabilir. Detaylar yüz yüze konuşulacaktır.
İlan numarası: 269845
İlan veren adı: Furkan
İletişim:(tel.veya mail): 05353029293

Favori ilanlar

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
Devren Satılık ADSP tarafından Furkan