????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Bu ilanın süresi dolmuştur. Güncel değildir !

DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ

4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 31/01/2024 ,
Favorilere Kaydet

Açıklama

DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ. İLKER CADDESİ ÜZERİNDE BULUNAN,135 METREKARE DİŞ KLİNİĞİMİZ DEVREN SATILIKTIR.KİRASI ŞU AN 9000 TL OLAN KLİNİĞİMİZDE FİZYO(NSK),2 ADET ÜNİT,RÖNTGEN CİHAZI,RVG,OTOKLAV,PRESS MAKİNESİ,EL ALETLERİ,DOLGU-KANAL-ÖLÇÜ MALZEMELERİ,KOMPRESÖR,POS CİHAZI,BİLGİSAYARLAR(2 MASAÜSTÜ,2 DİZÜSTÜ),2 TANE KLİMA,PETEKLER,KOMBİ,PLAZMA,BEKLEME SALONU TAKIMI,SEBİL,BUZDOLABI,MİKRODALGA VE DOLAPLAR BULUNMAKTADIR.VAR OLAN ÖDEMESİ YAPILMIŞ İMPLANTLAR DA İSTENİR İSE FİYAT OLARAK KONUŞULUP ,BIRAKILACAKTIR.(YERLİ İMP:50 ADET,KORE İMPLANT:53 ADET ALMAN İMPLANT :96 ADET)LÜTFEN KLİNİĞİ GÖRMEK İÇİN RANDEVU ALINIZ.FİYAT KLİNİKTE GÖRÜŞÜLECEKTİR.GERİ KALAN DETAYLAR CİDDİ ALICILARA YÜZYÜZE AKTARILACAKTIR.
4 ay önce yayınlandı
İlan tarihi: 31/01/2024 ,
Dikkat: Robotların telefon numaralarınızı kopyalamasını önlemek için son 4 rakam XXXX şeklinde gözükecek şeklinde ayarlandı. Numarayı ve yazıyı görebilmek için üstüne tıkla.

Dent Ank ile iletişime geçin (ilan veren)

Bu ilanın süresi doldu, satıcıyla iletişime geçemezsiniz.
Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

Bu üyenin diğer ilanları

Üye detayları Detaylar

İlan veren üye 3+ yıldan beri kayıtlı.

Son görülme 4 ay önce

Favori İlanlarım

Favori ilan listeniz yok

İlan konumu

Dentalilan.com hakkında!

Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ
DEVREN SATILIK AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI POLİKLİNİĞİ tarafından Dent Ank