Devren Butik Muayenehane

Yayınlanma tarihi: 04/04/2023
 • Konum: Beşiktaş, İstanbul, Türkiye

Araç ve toplu ulaşım için uygun bölgede, bulvar üzerinde, otoparklı, özenle kurulmuş muayenehanem taşınmam nedeniyle satılıktır.
Ünit Anthos A6'dır. A6'nın güzel standartlarına ek olarak orijinal ışıklı kavitron, üst model dolgu ışık cihazı, pnömatik tetiyer, otomatik hareketli kreşuar, bardak suyu ısıtıcı, bardak sensörü, orijinal anthos monitör kolu, asistan taburesi, asistan tablasında hava-su şırıngası mevcuttur.
Vatech panoramik röntgen,
Dürr cerrahi aspiratör,
Kodak periapikal röntgen,
Kodak RVG mevcuttur.
Cihazları yüksek ve düşük voltaja karşı koruması ve elektrik kesintisi durumunda işlemin tamamlanmasına zaman tanıması amacıyla güç kaynağı kurulmuştur. Çalışma süresinin uzaması, hassas aletlerin korunması ve elektrik kesintisinin zamanında fark edilmesi hedeflenerek güç kaynağı yalnızca belirli cihazları ve bilgisayarları destekleyecek şekilde kurulmuştur.
Panoramik röntgen odasında, klinik odasında, büroda ve bankoda olmak üzere 4 adet bilgisayar mevcuttur. Hasta takip programı bankodaki ve klinik odasındaki bilgisayarlardan, panoramik röntgenler röntgen odasındaki, klinikteki ve bürodaki bilgisayarlardan görüntülenebilmektedir.
Klinik cadde üzerindedir. Salonun cadde tarafında olması konumunu vurgularken klinik odasının ve büronun ağaçlara ve boğaz köprüsüne bakıyor olması sakin ve keyifli bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Dairenin doğal ışığı renk seçimi için çok uygundur.
Kliniğin her köşesi tertemizdir, cihazlar çok iyi durumdadır. Özenle kurulmuş, özenle ve keyifle kullanılmıştır. Klinik iyi işlemektedir. İstanbul dışına taşınmam nedeniyle satılıktır.
Alıcısının da keyifle çalışmasını dilerim.

Konum: İstanbul   Beşiktaş ilçesi
İlan numarası: 195240
İlanı veren: Evren Özdemir
İletişim:(tel.veya mail): +905053950170
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Evren Özdemir

Benzer ilanlar

 • ÜCRETSİZ MUAYENEHANE
  ÜCRETSİZ MUAYENEHANE
  Muayenehane İlanları - () - 03/04/2023

  İstanbul Ümraniye İlçesinde bulunan muayenehanemi deprem mağduru bir dişhekimi meslektaşıma sadece masraflarını karşılaması suretiyle ücretsiz olarak vermek istiyorum.

 • Beylikdüzü /Müşterek muayahane
  Beylikdüzü /Müşterek muayahane
  Muayenehane İlanları - () - 29/03/2023

  8 aylık 2 ünitli muayahanem müşterek muayahane için uygundur.2. hekim arkadaş için mevzuatta hiçbir sorun yoktur .Herşeyiyle sıfır olan ve garantisi devam eden 2. muayahane odasını satmak istiyorum.Yerim cadde üstü park sorunu olmayan elit bölgededir...

 • Devren satlık Muayene
  Devren satlık Muayene
  Muayenehane İlanları - Fatih (İstanbul) - 29/03/2023

  Fatih fındıkzade cadde üzerinde muayenemizi devrediyoruz Hersey kurulu hazır bir şekilde Hersey sıfır yeni alındı Acil satlik olduğu için fiyatı çok uygun 70 bin tl

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom