GECE ACIK KLİNİK ARANMAKTADIR

Yayınlanma tarihi: 13/11/2023
 • Konum: Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Yeterli hasta karşılama kapasitesine sahip gece 00:00-08:30 arasında aktif tedavi hizmeti sağlayan klinikler aranmaktadır.
Gece saatlerinde tedavi ihtiyacı olan hastalarımız için işbirlikteliği yapmak istiyoruz
İstanbul'un her ilçesi uygundur

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 233371
İlanı veren: Pitiko
İletişim:(tel.veya mail): 08502442233
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Bariş

Benzer ilanlar

 • DEVREN KİRALIK ADSM
  DEVREN KİRALIK ADSM
  Muayenehane İlanları - Eyüp (İstanbul) - 09/11/2023

  On bir yıldır faaliyette olan geniş hasta portföyüne sahip yoğun çalışan polikliniğimizi devrediyoruz Kliniğimizde onbir yıldır iki hekim arkadaş dört personelle bilikte çalıştık Onbinin üzerinde kayıt altına alınmış bir o kadar kayıt edilmemiş hasta...

 • 2 ünit ve panoramik a dan z ye tüm el aletleriyle kliniğimiz devredilecektir
  2 ünit ve panoramik a dan z ye tüm el aletleriyle kliniğimiz devredilecektir
  Muayenehane İlanları - Bakırköy (İstanbul) - 07/11/2023

  Bakırköy'de bulunan cadde girişi kliniğimiz devredilecektir içinde iki ünit vardır 3.ünit için ekstra oda da bulunmaktadır.içinde panoramik röntgen,fizyo,piezosurgery,3D printer ve tüm el aletleri ve 100 adet megagen implantla birlikte verilecektir.

 • Hazır klinik devir
  Hazır klinik devir
  Muayenehane İlanları - Fatih (İstanbul) - 05/11/2023

  Fatih/ Bayrampaşadaki bulunan sıfırdan hazırladığımız kliniğimizi devrediyoruz. daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz : 05376997994

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş, Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom