Kadıköyde 2 Odalı Butik Muayenehane

Yayınlanma tarihi: 10/10/2023
 • Konum: Marmara Cad No:15b, KozyataĞi, Kadıköy, İstanbul, Türkiye

Oldukça nezih bir lokasyonda bulunan muayenehanemi şehir dışına taşınmam sebebiyle tüm içeriğiyle birlikte devretmeyi planlıyorum. Bina 2021 de tamamlanmış olup yeni binadır.

2 muayene odası olup, 2. odanın tüm altyapı ve tezgahı hazırdır. Ünit alınarak faal duruma getirilebilir.

Rvg, Portatif rötgen, Panoramik röntgen, Ups, Cerrahi aspiratör, tüm el aletleri, sarflar ve tüm gerekli ekipmanlar vs mevcut, kulanıma hazırdır. Tüm demirbaşlar 0 olarak alınıp garantileri devam etmektedir.

Klinikte 3 ad bilgisayar, 3 ad klima, kombi, kamera ve ses sistemi, çamaşır makinesi, mutfak, alarm, klimalardan ayrı havalandırma sistemi mevcuttur.

Klinik önünde 20 metrekare bahçe kullanım alanı vardır. Harici 1 araçlık açık kapalı otopark mevcuttur.

Konum: İstanbul   Kadıköy ilçesi
İlan numarası: 227877
İlanı veren: Dt. Engin Aytur
İletişim:(tel.veya mail): 05301221099
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: Dt. Engin Aytur

Benzer ilanlar

 • Müşterek Muayenehane için Uzman Diş Hekimi
  Müşterek Muayenehane için Uzman Diş Hekimi
  Muayenehane İlanları - Sarıyer (İstanbul) - 09/10/2023

  Pedodonti Uzmanıyım.Halihazırda muayenehanesi bulunan bir diş hekimi arkadaşımla gider ortağı olarak çalışabileceğim bir klinik arıyorum.

 • partner klinik aranıyor
  partner klinik aranıyor
  Muayenehane İlanları - Şişli (İstanbul) - 05/10/2023

  Yeni kurulacak olan laboratuvarımız alanında uzman teknisyen kadrosu ve son teknoloji makine parkuruyla diş protez sektöründe hizmet verecektir. Kuruluş aşamasından itibaren en iyisi olmak hedefiyle yola çıkan laboratuvarımız bu vizyonu kendisiyle pa...

 • muayenehane odası
  muayenehane odası
  Muayenehane İlanları - Maltepe (İstanbul) - 03/10/2023

  Maltepe minibüs yolu üzerinde tam donanımlı 3 ünitli muayenehanenin bir odası kiralıktır.

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom