şehir değişikliği nedeniyle devren kiralık muayenehane

Yayınlanma tarihi: 23/10/2023
Güncellenme tarihi: 15/11/2023
  • Konum: Hoşnudiye Mah., Tepebaşı, Eskişehir, Türkiye
İlanı takip et

Şehir değişikliği nedeniyle 2021 mart ayında ruhsatını aldığım muayenehanemi devrediyorum. Tesisatları, dolapları ve kurşun odayı sökmeden hazır bir şekilde bırakacağım. Klinik odasında ünit bağlantıları, cerrahi suction tesisatı ve kompresör bağlantısı vardır. Elektriğin dengeli dağıtımı için elektrik tesisatı yenilenmiştir. Yerler mevzuata uygun şekilde fayansla kaplanmıştır. Sadece gerekli dental ürünleri alıp başlamaya hazırdır.
Klinik odası oldukça geniş 20.50 m2'dir. İçerisinde lavabosuyla beraber Belenco marka tezgahlı klinik dolabı, yuvarlak ayna, 2 adet 5 çekmeceli keson dolap, 2 adet bekleme koltuğu, ofis masası ve sandalyesi, 3 çekmeceli evrak dolabı mevcuttur. Camında mevzuata uygun hazırlanmış mavi ışıklı tabela ile bırakılacaktır.
Panoramik film cihazı için mevzuata uygun bir şekilde kurşunla kaplanmış 6.60 m2 panoramik odası ve özel camlı kurşun kapısı mevcuttur. 2021 yılında nükleer denetleme kurulu onay vermiştir.
Bekleme alanı giriş holü ile 23 m2'dir. içerisinde LG marka 32 inç ekran, bekleme koltuğu, karşılama bankosu ve 3 çekmeceli evrak dolabı mevcuttur. İçerisinde bulunan klima mülk sahibine ait ve aktif olarak kullanılabilmektedir.
Muayenehanenin kendi mutfağında buzdolabı, bulaşık makinesi, fırın ve ocak bulunmakta olup mülk sahibine aittir.
Banyosunda engelli tutacakları takılmış olup, duşakabin alanına özel olarak kompresör için ses ve yalıtım izolasyonu yapılmıştır.
Özetle bir ünit ve kullanılacak dental malzemeleri alarak tadilat işleri ile uğraşmadan direk başlayabilirsiniz. Yeni mevzuata uygun bir binada, İsmet İnönü 1 caddesinde Esgaz'ın ikinci yan binasında tabela değeri yüksek bir yerdedir. Çift cepheli ve cadde üstündedir.
Fiyat olarak 220.000 istemekteyim. Pazarlık payı mevcuttur.

Konum: Eskişehir   Tepebaşı ilçesi
İlan numarası: 230079
İlanı veren: İrem Can Olgen
İletişim:(tel.veya mail): 05056592668
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: çocuk diş hekimi

Benzer ilanlar

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom