Yüksek Cirolu Diş Kliniğimiz Satılıktır

Yayınlanma tarihi: 08/11/2023
 • Konum: Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye

Biz İstanbul'da yaşamaktan çok sıkıldık. Çoluk çocuğu da büyüttük. Artık herkesin dilindeki o sahil kasabalarından birine gitmek, emekli olmak istiyoruz. Bu sebeple Küçükçekmece'deki A tipi polikliniğimizi satmaya karar verdik.
Klinik bildiğiniz bir diş kliniği. Bilmediğiniz ufak tefek birkaç farkını hemen anlatıyorum. Birincisi müstakil binadayız. Giriş çıkış alanımız sadece bize ait. Bir iş hanında ya da apartmanın bir bölümünde klinik sahibi olanlar bunun nimetini anlayacaktır. Ikincisi binamız 5 katlı. Yani herkesin rahat rahat çalışıp dinlenebileceği, hastaların sıkışık alanlarda bunalmayacağı kadar alanımız var. Giriş katı tahmin edebileceğiniz gibi bekleme salonu. Yaklaşık 20 kişi, eğer yarenlik etmeyi tercih etmiyorsa -ki bu gibi yerlerde hangi dişinin ağrıdığıyla başlayan muhabbet memleket nere? ye kadar gider genellikle, siz de bilirsiniz- bir Diş Hekimi'ne gelmenin stresini rahat rahat yaşayabilir. Eğer bu stresi gönüllü olarak yaşamak isteyen sayısı yirmiden fazlaysa resepsiyonist arkadaşlarımız tarafından birinci ve ikinci katlarda bulunan, ortalama onar kişilik bekleme salonlarına yönlendirilirler. Tabii ki spor sağlığa çok faydalı ama, "Ben zaten çok sağlıklıyım, hiç ihtiyacım yok," diyen hastalarımız merdiven kullanmayı tercih etmezlerse diye biz yine de asansör yaptırdık.
Birinci ve ikinci katlarda muayene odalarımız var. Toplam sayısı 6 olan muayene odalarımızın her biri müstakil bir muayenehane mantığıyla, eksiksiz kurulmuştur. Yani tam işlemin ortasında asistanınız, size gereken herhangi bir alet için diğer odalara koşturmaz, her şey elinizin altındadır. Ayrıca hastalarımız da birinci katta Panoramik röntgenimiz olduğu için, röntgen çektirmek için orada burada dolaşmak zorunda kalmazlar.
Gelelim çatı katına. Biz burayı yönetim ve yurtdışı sağlık turizmi çalışmaları için ayırdık. 3 ayrı odadan oluşan çatı katımızda, görüşmeye geldiğinizde size kahve ikram edeceğimiz nefis bir terasımız da var. Biz terasta dinleniyoruz da çalışma arkadaşlarımız ne yapıyor? Onlar için de alt katta biri açık biri kapalı iki bahçemiz var. Bahçelerimizin olduğu eksi katta, mutfağımız, yemek alanımız, kadın-erkek giyinme odalarımız, otoklav odamız, alçı odamız, ufak tefek işlerin yapıldığı minik bir laboratuvarımız var.
Günlük randevu sayımız ortalama 100 civarında. Oransal olarak ciroyu rahatlıkla hesaplayabilirsiniz zaten. Ayrıca Sağlık Turizmi Yetki Belgesi'ni ilk alan kliniklerden biriyiz. Yurtdışından gelen hastalarımızın aylık ortalaması yirmi.
Kliniğimizde bulunan malzeme ve alet listesini buradan tek tek paylaşmayacağım. Liste çok uzun, okurken sıkılırsınız. En iyisi gelin hem tanışalım hem mis gibi çayımızı kahvemizi içelim hem de kliniği görün. Bekliyoruz.
Bunlar bana yetmedi, daha detaylı bilgi almak istiyorum derseniz, 0539 698 60 54'ten Erdi Bey'e ulaşabilirsiniz.

Konum: İstanbul   Küçükçekmece ilçesi
İlan numarası: 232700
İlanı veren: arzu b.
İletişim:(tel.veya mail): 0539 698 60 54
Whatsapp'ta ilanı paylaş
İlan verenin diğer ilanları: arzu bahar

Benzer ilanlar

 • devren satılık diş polikliniği
  devren satılık diş polikliniği
  Poliklinik ve Hastane İlanları - Maltepe (İstanbul) - 07/11/2023

  Kliniğimiz maltepe idealtepe mahallesinde bağdat caddesi üzerinde işlek ve mükemmel konumdadır. Kliniğimiz ruhsatlı ve faal durumdadır,kliniğimiz iç mimar tarafından özenle tasarlanmış tadilat 6 ay sürmüştür. 430 m2 dir , 5 adet klinik odası bulunmak...

 • A Tipi Poliklinik Devri
  A Tipi Poliklinik Devri
  Poliklinik ve Hastane İlanları - Beylikdüzü (İstanbul) - 06/11/2023

  Avm yanı metrobüs durağının 80 m ilerisinde işlek lokasyonda 6 box lı A tipi poliklinik ruhsatlı 2.5 yıldır ve halen aktif olan kliniğimizi devrediyoruz. Detayları görüşmek için 0553 385 22 28 no lu hattan ulaşabilirsiniz.

 • POLİKLİNİK DEVİR
  POLİKLİNİK DEVİR
  Poliklinik ve Hastane İlanları - Beylikdüzü (İstanbul) - 05/11/2023

  İSTANBUL AVRUPA yakasında bulunan lüks polikliniğimizi devirediyoruz daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz: 05376997994

Dentalilan.com kar amacı gütmeyen ücretsiz diş hekimliği ilanları sitesidir. (2008'den beri) Dentalilan.com hiçbir ürün satışı yapmaz , hiçbir ilana aracılık etmez ve hiçbir kullanıcıdan ücret talep etmez.

Dentalilan.com seri iş ilanları platformu olup ilanlarda başvur butonu yoktur ve bireylerin açık iş ilanları ile ilgili iletişim bilgilerine serbestçe erişimine olanak veren internet sitesidir.

Site yöneticisi iletişim adresi: dentalilancom@gmail.com ( Gözümüzden kaçan , sehven onaylanan uygunsuz , yanıltıcı bilgiler içeren ilanlar olduğunda mail atarak yöneticiye haber veriniz uyarınız , bize yardımcı olunuz. İletişim)


Adana , Afyon , Aksaray , Ankara , Antalya , Artvin , Aydın , Balıkesir , Bayburt , Bolu , Bursa , Çanakkale , Çankırı , Çorum , Denizli , Diyarbakır , Düzce , Edirne , Elazığ , Erzincan , Erzurum , Eskişehir , Gaziantep , Giresun , Girne , Hatay , Isparta , İstanbul , İzmir , Kahramanmaraş , Kayseri , Kilis , Kocaeli , Konya , Lefkoşa , Malatya , Manisa , Mardin , Mersin , Muğla , Sakarya , Samsun , Şanlıurfa , Sivas , Tekirdağ , Trabzon , Usak , Van , Yalova google.com/dentalilancom