????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Üye detayları

dentalclinic664@gmail.com
dentalclinic664@gmail.com
dentalilan.com da 8 ilan vermiş.
Bireysel üyelik
İlan veren üye 7+ yıldan beri kayıtlı.
Son görülme 1 ay önce
İletişim Tüm ilanlar

Konum

Bakırköy, İstanbul, Türkiye

dentalclinic664@gmail.com ile iletişim kurun

  İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Dentalilan.com hakkında!

  Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

  Bu profili paylaş

  dentalclinic664@gmail.com'nin ilanları

  Diş Hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor Bakırköy (İstanbul)-06/05/2024
  Florya'daki kliniğimize tam zamanlı dişhekimi alınacaktır. İlgilenenler 0532 277 80 08 e özgeçmişlerini gönderebilirler....
  Diş Hekimi
  Diş Hekimi Aranıyor Bakırköy (İstanbul)-02/03/2024
  Floryadaki kliniğimize tecrübeli veya tecrübesiz tam zamanlı diş hekimi alınacaktır. İlgilenenler cv lerini whatsapp tan gönderebilirler. 0532 277 80 08...