????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Üye detayları

Ankapol ADSP
Ankapol ADSP
dentalilan.com da 3 ilan vermiş.
Bireysel üyelik
İlan veren üye 1+ yıldan beri kayıtlı.
Son görülme 3 hafta önce
İletişim Tüm ilanlar

Konum

Bilinmeyen konum

Ankapol ADSP ile iletişim kurun

  İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Dentalilan.com hakkında!

  Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

  Bu profili paylaş

  Ankapol ADSP'nin ilanları

  DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANIYOR
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor Keçiören (Ankara)-27/05/2024
  KEÇİÖREN DUTLUK'TA BULUNAN KLİNİĞİMİZDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK DİŞ HEKİMİ SİSTANI ARANMAKTADIR.AYRINTILAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.0543 594 09 14 NUMARALI TELEFON......
  DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANIYOR
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor Keçiören (Ankara)-16/03/2024
  KEÇİÖRENDE BULUNAN POLİKLİĞİNİĞİMİZDE TAM ZAMANLI ÇALIŞACAK TECRÜBELİ DİŞ HEKİMİ ASİSTANI ARANMAKTADIR.AYRINTILAR YÜZ YÜZE GÖRÜŞÜLECEKTİR.0543 594 09 14 NUMARAL......