????  İlan verebilmek için cep telefonunuza bir kerelik üyelik doğrulama SMS kodu gönderilecektir. (Lütfen cep telefon numaranızı başına +90 gelecek şekilde yazın.)

Yeni Temaya geçtik. Lütfen eksiklerimizi , hatalarımızı ve görüşlerinizi dentalilancom@gmail.com adresine mail atınız.

Üye detayları

Emrah
Emrah
dentalilan.com da 11 ilan vermiş.
Bireysel üyelik
İlan veren üye 6+ yıldan beri kayıtlı.
Son görülme 2 ay önce
İletişim Tüm ilanlar

Konum

Bilinmeyen konum

Emrah ile iletişim kurun

  İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj göndermek için giriş yapın.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Dentalilan.com hakkında!

  Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir. Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez. Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz. Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.

  Bu profili paylaş

  Emrah'nin ilanları

  a+ diş kliniği
  Diş Hekimi Asistanı Aranıyor Nilüfer (Bursa)-27/03/2024
  Tam zamanlı olarak çalışacak güleryüzlü, hasta ilişkileri kuvvetli, takım çalışmasına uygun (TERCİHEN CERRAHİ DENEYİMLİ)en az 3 yıl deneyimli dental asistan tak......
  a+ diş kliniği
  Diğer eleman arayanlar Nilüfer (Bursa)-20/03/2024
  Tam zamanlı olarak çalışacak güleryüzlü, takım çalışmasına uygun TEMİZLİK PERSONELİ takım arkadaşı aramaktayız. Koşullar yüzyüze görüşülecektir. Lütfen Fotoğraf......