Üye detayları

Cemre Şensoy
Cemre Şensoy
dentalilan.com da 1 ilan vermiş
Kurumsal üye
İlan veren üye 6+ yıl dan beri kayıtlı
Son görülme 3 hafta önce
İletişim İlanlar

Konum

Vukela, 34344, Bostancı, İstanbul, Türkiye

Cemre Şensoy ile iletişim kurun

  İlan verene dentalilan.com üzerinden mesaj gönderebilmek için Giriş yapın.
  Yasaklanmış faaliyetlere karşı korunmak için mesajınızı alıcıya iletilmeden önce kontrol edebilir ve gerekirse engelleyebiliriz.

  Dentalilan.com hakkında!

 • Dentalilan.com dişhekimliği ilanları içeren kar amacı gütmeyen ücretsiz ilan sitesidir.
 • Dentalilan.com hiç bir ürün satmaz veya satımına aracılık etmez. Hiçbir ilan verenden veya ilan okuyandan ücret talep etmez.
 • Dentalilan.com herhangi bir alışveriş, ödeme, sözleşme ya da anlaşmada taraf değildir; hiçbir teminat, aracılık hizmeti, müşteri teminatı, satıcı teminatı vs. sunmaz.
 • Dentalilan.com daki ilanlar hakkındaki şikayetleriniz için dentalilancom@gmail.com adresine mail atarak yardım isteyiniz.
 • .

  Bu profili paylaş

  Cemre Şensoy
  İlanveren Hakkında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi 2011 mezunuyum. uzmanlığımı 2016 yılında Marmara Üniversitesi Ortodonti Anabilim Dalında tamamladım. Uzmanlık sonrası 2 yıl almanyada tezsiz Lingual ortodonti master ı yaptım. 2017 yılındqa kendi muayenehanemi kurup halen sadece ortodontik tedavi hizmeti vermekteyim.

  Cemre Şensoy'nin ilanları

  2 ünitli satılık muayenehane
  Muayenehane İlanları Kadıköy (İstanbul)-11/06/2024
  Hollandada tam zamanlı çalışmaya başlayacağım için 7 yıldır emekle büyütüp 2100 ün üzerinde ortodonti hastası bitirdiğim muayenehanemi devrediyorum. 1 ünit 2 ay......